muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyV soutěži kapel Sázavafest Battle je rozhodnuto: Vanda vítězí!

7.6.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: festivaloviny

Vanda

Vanda

Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování. Do třetice všeho dobrého si na letošním Sázavafestu v Benešově zahraje také bratislavská písničkářka Vanda se svou kapelou.

Sluší se poznamtenat, že výsledky na čelních místech jsou poměrně vyrovnané. Nad brumovsko-bylnickými indie-rockery Eyesore., kteří skončili na druhém místě, Vanda zvítězila s těsným rozdílem pouhých dvou hlasů, zatímco druhé a třetí místo od sebe dělí hlasů 76. Zároveň tak dochází k lehce paradoxní situaci, kdy hned dva ze tří vítězů (kromě Vandy jde ještě o Sonicates, pozn.) soutěže o hrací časy na českém festivalu pocházejí ze Slovenska.


Zpěvačka, skladatelka a klávesistka Vanda Krajčovicová hraje od svých třinácti a aktivně koncertuje od patnácti let. Působila také v několika skupinách, ale nakonec se rozhodla raději vystupovat jako sólistka. Styl své hudby vnímá jako melodický pop-rock s jistou dávkou alternativního ducha. Loni natočila pětiskladbové EP a letos by se ráda pustila do práce na novém albu.

Připomeňme, že letošní Sázavafest bude probíhat od 4. do 7. sprna a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés nebo Mad Heads XL.

Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 4. – 7. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/V-soutezi-kapel-Sazavafest-Battle-je-rozhodnuto-Vanda-vitezi~07~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.