muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyUž o víkendu: Paul van Dyk na Pleasure Island, Sub Focus a High Contrast na Let it Roll

20.7.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Paul van Dyk

Paul van Dyk

Zavedenený taneční festival Summer of Love, tak samo jako česká mutace Creamfields, pro letošek z mapy letních akcí mizí. Alespoň o nadcházejícím víkendu ale budou mít tancechtiví z čeho vybírat. V areálu pískovny Oplatil ve Starých Žďánicích u Pardubic se uskuteční třetí pokračování festivalové open air odnože party Let it Roll, která se ponese tradičně v duchu drum’n’bass, a na letišti v nedalekém Hradci Králové pak premiéra české mutace holandského festivalu Pleasure Island, kde si na své přijdou hlavně příznivci techna a trance.

Pleasure Island odstartuje úderem sobotního poledne a potrvá plných 18 hodin. Hlavním headlinerem bude německý DJ Paul van Dyk, kterého na hlavní scéně doplní krajané Tocadisco, Jerome Isma-AE, Sharam Jay, Američan Marcus Schulz a Švéd Avicii. Krom toho pořadatelé do areálu vmístí ještě dalších šest scén, přičemž každá z nich se má honosit speciálním desingem. „Hlavní Illusions Main stage a Reset Hardstyle budou pod širým neběm, Techno Masters a Pure Trance ve velkokapacitních stanech, a klubové scény Mecca, Fabric a Studio 54 budou hostit prostorné hangáry,“ odkrývají organizátoři. Kromě účinkujících na hlavní scéně stojí za zmínku třeba Gareth Emery, Menno de Jong, Scot Project nebo Filo ad Peri, kteří zahrají na scéně Pure Trance, Dave Clarke, Rush a Adam Beyer na Techno Masters stage nebo Headhunterz, Korsakoff, Crypsis, Maly a Kold Konexion na Reset Hardstyle Stage.

Let it Roll, který se po jarním vyhlášení Czech Drumandbass Awards může díky svému loňskému ročníku honosit titulem Festival roku, oproti tomu vypukne už v pátek odpoledne a nabídne dvoudenní program. Mezi největší lákadla se zařadí britské drum’n’bassové hvězdy jako Sub Focus, High Contrast a London Electricity nebo Brazilec Marky. V programu hlavní scény je doplní rovněž Matrix & Futurebound, Original Sin, Cyantific nebo Temper D, na Take Control stage pak ještě Spor, Marcus Intalex, Calibre, Chris Regenade a Demini. Spřízněným stylům bude zasvěcena ještě třetí Wakata stage, na níž se návštěvníci setkají s breakbeatem, dubstepem, minimalem, ale i hip-hopem.

Lístky na Pleasure Island jsou k dostání v síti Ticketpro, na Let it Roll pak v sítích Ticketportal a SazkaTicket.

Pleasure Island, Hradec Králové - letiště, 24. 7. 10
Let it Roll open air, St. Žďánice - pískovna Oplatil, 23. - 24. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Uz-o-vikendu-Paul-van-Dyk-na-Pleasure-Island-Sub-Focus-a-High-Contrast-na-Let-it-Roll~20~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.