muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyUnderworld na afterparty Prague City Festivalu

19.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Underworld

Underworld

Pokud moc neholdujete letním festivalům nebo naopak toužíte po týden trvající hudební smršti a zároveň jste fanoušky Underwold, máme pro vás dobrou zprávu. Britské elektronické duo totiž ve středu 6. července, tedy přesně na den dva roky po vystoupení na královéhradeckém festivalu Rock for People (reportáž zde), zavítá do pražského SaSaZu.

Letos koncert proběhne shodou okolností právě den po skončení Rock for People a zároveň den před začátkem dalšího velkého festivalu - Pohody. Formálně vzato ale bude spjat se zcela jinou akcí. Půjde totiž o afterparty nového Prague City Festivalu, v jehož rámci 23. června na pražském Výstavišti zahrají Blink 182, 30 Seconds to Mars nebo Gogol Bordello. Vstupenka na koncert Underworld navíc podle pořadatelů poslouží jako poukaz na lístek na druhý ročník festivalu.

Underworld fungují už od 80. let a třebaže mnohými jsou dnes považováni za hudební dinosaury, stále se u fanoušků těší silné oblibě. Do Prahy přijedou představit osmé řadové album Barking, které vydali loni v září.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 1150 Kč, případně VIP za 2990 Kč.

Underworld, Praha – SaSaZu, 6. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Underworld-na-afterparty-Prague-City-Festivalu~19~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.