muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyUmělci zahrají pro zaplavené litoměřické letní kino

27.4.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Kapříky pro kino

Kapříky pro kino

Areál letního kina v Litoměricích má smůlu. Po povodni v roce 2002 musel být zrekonstruován a nedávná povodeň zničila čerstvě zrenovovaný areál znovu. Na pódiu, kde za normálních okolností stojí umělci, se nyní nachází 1,5 metru vody.

Celé centrum dala v devadesátých letech dohromady parta mladých nadšenců, kterou spojovala touha přivést do Litoměřic alternativní kulturu. V roce 1995 se zde uskutečnil 1. ročník festivalu Litoměřický kořen a postupem času přibyl i nový klubový prostor.

Benefiční koncert Kapříky pro kino, jehož výtěžek bude věnován na obnovu zaplaveného areálu, se uskuteční 4. května od devatenácti hodin v pražském Lucerna Music Baru. Bez nároku na honorář zde vystoupí kapely Už jsme doma, Echt!, Václav Koubek, MCH Band, Neočekávaný dýchánek, Demophobia, Psí vojáci a Rudovous.

Vstupenky v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketstream za 180 Kč k stání a 350 Kč k sezení.

Kapříky pro kino, Praha – Lucerna Music Bar, 4. květen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Umelci-zahraji-pro-zaplavene-litomericke-letni-kino~27~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.