muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyTři sestry, Vypsaná fixa a Sunshine o víkendu na Keltské noci v Harrachově

3.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Tři sestry

Tři sestry

foto: EMI

Harrachov se o tomto víkendu stane dějištěm patnáctého ročníku festivalu Keltská noc. Během dvoudenního programu se zde vystřídají bezmála tři desítky kapel. Tradičně budou převažovat domácí, program ale zpestří i hosté z okolních zemí.

Mezi hlavními chody nebudou chybět Tři sestry, Vypsaná fixa, Sunshine, ale ani Ivan Mládek. Na své si přijdou i příznivci ska, které do Krkonoš přivezou Sto zvířat a Tleskač, nebo punku, se kterým přijedou E!E, Plexis, Totální nasazení a Apple Juice.
Dále budou na programu koncerty skupin Krucipüsk, Wohnout, Doctor P.P., Kurtizány z 25. avenue, Lety mimo, ale i německých punk-rockerů Green Frog Feet, slovenské punkové stálice Slobodná Európa, polské progressive-rocková kapely Underground Fly či rakouských rock-metalistů Deportivo Jesus.

Vstupenky jsou k dostání v síti Eventim za 500 Kč (+ popl.), na místě pak za 650 Kč.

Keltská noc, Harrachov – doskočiště skokanských můstků, 6. – 7. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Tri-sestry-Vypsana-fixa-a-Sunshine-o-vikendu-na-Keltske-noci-v-Harrachove~03~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.