muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivaly3. ročník RockCafestu s Vypsanou fiXou, Lety Mimo i BSP

16.2.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

vypsaná fiXa

vypsaná fiXa

Pomalu se stává tradicí, že klub Rock Café v červnu vyráží kousek za Prahu, do Dobřichovic, kde pořádá svůj vlastní festival. Ten se letos přehoupne již do svého třetího ročníku.

RockCafest, který se letos uskuteční 24. června, dává ve svém programu prostor jednak kapelám známým pro místní posluchače, tak všeobecně známějším formacím. V letošním line-upu nebude chybět kupříkladu skupina Sto zvířat, která byla shodou okolností jedním z headlinerů loňského ročníku, vystoupí také trojice BSP, skupina Lety mimo, která zanedlouho vydá nové album, pardubická Vypsaná fiXa, stejně jako na obou předchozích ročnících zahrají černošičtí Timudej a chybět nebudou ani dva z vítězů soutěže Coca-Cola Popstar, skupiny Temperamento a UDG.

Přesný program bude zveřejněn v blízké době.

RockCafest, Dobřichovice, 24. červen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Treti-rocnik-RockCafestu-s-Vypsanou-fiXou-Lety-Mimo-i-BSP~16~unor~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.