muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyTřetí ročník Holešovské regaty: Olympic, Aneta Langerová, Miro Žbirka a další

18.6.2013 | Autor: Radek Brázdil | sekce: festivaloviny

Miro Žbirka

Miro Žbirka

foto: Peter Zupnik/2media

V sobotu 22. června proběhne třetí ročník rodinného festivalu Holešovská regata, který se pomalu stává tradičním. Malé město Holešov tak přivítá oblíbené interprety české hudební scény. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Olympic, Aneta Langerová či Miro Žbirka.

Stejně jako předchozí ročníky i ten letošní nabídne bohatý doprovodný program plný kulturního vyžití pro malé i velké. Brány holešovské zahrady se otevřou v deset hodin dopoledne. Chybět nemůže ani přehlídka netradičních plavidel, která sklízí velké úspěchy a stává se nedílnou součástí festivalu.

Kromě výše zmíněných interpretů se můžete těšit také na Fleret, Lenku Dusilovou, Kamila Střihavku, Dana Bártu či na kapelu Desmod.

Holešovská regata, Holešov - areál zámku, 22. 6. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Treti-rocnik-Holesovske-regaty-se-blizi-vystoupi-Olympic-Aneta-Langerova-nebo-Miro-Zbirka~18~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.