muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyTradiční folk & country festival Zahrada slaví dvacetiny

24.6.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Jaromír Nohavica

Jaromír Nohavica

foto: Tono Stano/Sony BMG

Dvacet let je pro festival úctyhodný věk a právě toto jubileum v tomto roce oslaví Zahrada - jedna z největších domácích přehlídek folkové a country hudby. Proběhne od 2. do 5. července v Náměšti na Hané, kde budou po celé čtyři dny fungovat čtyři scény, na nichž se vystřídá zhruba 150 účinkujících. Znít bude hlavně folk, ale protože Zahrada je už multižánrovým festivalem, přijdou si na své i příznivci, folkrocku, rocku, bluegrassu, trampské písně, blues, worldmusic, keltské hudby, spirituálů i folklóru.

Na festivalu vystoupí písničkář Jaromír Nohavica, Jarmila Šuláková zde své osmdesátiny, Pavla Bobka doprovodí Robert Křesťan & Druhá tráva a skupina Kamelot, která na jaře absolvovala rekordních 106 koncertů den za dnem, na Zahradě udělá tečku za touto šňůrou.
Dále se představí mimo jiných Vlasta Redl, Spirituál kvintet, Žalman a spol., Wabi Daněk, Jaroslav Samson Lenk, Cop, Nezmaři, ale také Blue Effect, Fleret, Semtex nebo olomoucká bubenická smršť Jumping Drums.

Vstupenky na festival lze získat v předprodejích sítí TicketArt, Ticketportal a Ticketstream. Zavedena bude kyvadlová autobusová doprava z Olomouce.

Zahrada, Náměšť na Hané – amfiteátr a další místa, 2. – 5. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Tradicni-folk-country-festival-Zahrada-slavi-dvacetiny~24~cerven~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.