muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyTradiční Trnkobraní už tento víkend ve Vizovicích

17.8.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Jarmila Šuláková

Jarmila Šuláková

foto: fleretmusic.cz

Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.

V něm nebude ani tentokrát chybět folklórní kapela Fleret s Jarmilou Šulákovou, dále se představí kapely Chinaski, Mňága a Žďorp, J.A.R., Banjo Band Ivana Mládka, Gipsy.cz, Nightwork, Visací zámek, Charlie Straight, rovněž Tomáš Kočko a Orchestr, písničkáři Tomáš Klus, Xindl X a Lucie Redlová, ale taktéž slovenská kapela Desmod nebo finalista SuperStar Miro Šmajda.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Tickestream, Eventim a Ticket-Art za 590 Kč, na místě potom za 650 Kč.

Vizovické Trnkobraní, Vizovice – likérka Rudolf Jelínek, 20. – 22. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Tradicni-Trnkobrani-uz-tento-vikend-ve-Vizovicich~17~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 3

Pavel  doplneni
Láďa, Muzikus.cz  Re: doplneni
Pavel  Re: Re: doplneni

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.