muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyThe Offspring představí novou desku na Rock for People

9.4.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Offspring

The Offspring

foto: Chapman Baehler/Sony BMG

Hlavními headlinery letošního čtrnáctého ročníku festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 5. červenci ve Festival parku na královéhradeckém letišti, budou američtí punk-rockeři The Offspring. V line-upu skupina doplňuje již avizované hvězdy Kaiser Chiefs z Británie.

Offspring na letošek po pěti letech chystají comeback a v červnu chtějí vydat svou osmou studiovou, zatím stále bezejmennou deskou, která vzniká pod dohledem producenta Roba Rocka, známého třeba díky spolupráci s Metallicou, Aerosmith, Bon Jovi nebo Simple Plan. Představí ale průřez i svou více než dvacetiletou kariérou, jíž shrnuje třeba kompilace Greatest Hits, vydaná v roce 2005.

Z dalších potvrzených kapel stojí za zmínku britští Enter Shikari, kteří se na festivalu měli představit už před rokem, také američtí celtic-punkoví Flogging Molly, kanadská elektronická formace Holy Fuck či krajané z Black Mountain, známí třeba díky skladbě Stay Free ze soundtracku k filmu Spiderman 3.
Mimo toho na Rock for People přijedou i hc-punkoví Donots z Německa a H2O z USA nebo již dříve avizovaní Dreadzone, iO, Watcha Clan, Helmet, The Locos či VNV Nation.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketstream a Ticketportal a jejich cena do konce dubna činí 850 Kč (+ popl.); během května a června budou lístky stát 950 Kč (+ popl.) a na místě potom 1100 Kč.

Rock for People, Hradec Králové – letiště, 3. – 5. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/The-Offspring-zahraji-na-Rock-for-People~09~duben~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.