přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyThe Ecstasy of Saint Theresa ruší koncerty na festivalech Grape a Rock for Church(ill)

12.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Ecstasy of Saint Theresa, Bratislava, 15. 12. 06

The Ecstasy of Saint Theresa, Bratislava, 15. 12. 06

foto: Filip Drábek

Mnohými fanoušky očekávaný návrat skupiny The Ecstasy of Saint Theresa na koncertní pódia se prozatím odkládá. Jan P. Muchow, Kateřina Winterová a spol., kteří měli po delší odmlce vystoupit o nadcházejícím víkendu na Grape Festivalu ve slovenkých Piešťanech a o posledním prázdninovém víkendu na festivalu Rock for Church(ill) v severočeském Vroutku, totiž oba koncerty ze zdravotních důvodů odvolali.

O zrušení informují stránky festivalů, které citují stanovisko kapely: „Ecstasy of Saint Theresa se velmi omlouvá fanouškům a pořadatelům festivalu Grape a festivalu Rock for Church(ill), ale bohužel ze zdravotních důvodů jednoho člena kapely se nemůžeme účastnit těchto festivalů. Doufáme, že vše napravíme následujíci rok.“

Na živo se tak fanoušci budou s EOST moci setkat pravděpodobně až na podzim. To je totiž v plánu klubový koncert v pražské Roxy, ohlášený na 20. října. Vstupenky na něj jsou k dostání už nyní v předprodejní síti Ticketpro.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/The-Ecstasy-of-Saint-Theresa-rusi-koncerty-na-festivalech-Grape-a-Rock-for-Churchill~12~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.