muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySystem of A Down, Nick Cave & The Bad Seeds a Of Monsters And Men na Frequency Festivalu

8.1.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

System of a Down

System of a Down

foto: Danny Clinch


Rakouský FM4 Frequency Festival naděluje s příchodem nového roku první zahraniční headlinery. A hlavní tahák? Frequency jako první z evropských festivalů pro letošek potvrdil účast System of A Down.

Americká kapela se předloni vrátila na scénu po zhruba pětileté odmlce, přestože případné nové album je stále zahaleno tajemstvími a zatím se věnuje jen koncertování. Přestože u nás frontman Serj Tankian na podzim odehrál sólový koncert, v Rakousku už System of A Down zahráli loni na festivalu Nova Rock.


Program, který měl dosud jedinou potvrzenou položku v podobě německých punk-rockových veteránů Die Toten Hosen, se rozšířil také o Australana Nicka Cavea s kapelou The Bad Seeds, američtí folk-punkery Flogging Molly či islandský indie-popový objev posledních měsíců Of Monsters And Men. Z Německa pak na festival přijedou rappeři Casper a Max Herre a electro-rockeři Kraftklub a Sizarr.

První jména jsou potvrzena i pro tradiční noční taneční afterparty: vystoupí Zeds Dead, Stephan Bodzin, Delta Heavy, John B, Aphrodite nebo Nils Hoffmann.

Frequency se bude letos odehrávat v termínu od 15. do 17. srpna na již tradičním místě v St. Pöltenu. Aktuální cena vstupenek činí 139,9 €, informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

FM4 Frequency Festival, St. Pölten – VAZ, 15. – 17. 8. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/System-of-A-Down-Nick-Cave-The-Bad-Seeds-a-Of-Monsters-And-Men-na-Frequency-Festivalu~08~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.