muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySupporti, Mňága a Monkey Business na Beskydy Sounds

14.6.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Monkey Business

Monkey Business

Beskydské veseléto je název frýdeckomístecké festivalové a koncertní série, v jejíž rámci se v průběhu celého léta uskuteční hned několik žánrově různorodých akcí, a Beskydy Sounds pak název jednoho z jejích nejvýznamějších bodů.

Letošní druhý ročník festivalu Beskydy Sounds se uskuteční v sobotu 23. června na nábřeží řeky Ostravice (poblíž sportovní haly) ve Frýdku-Místku.
Na hlavní scéně se v průběhu odpoledne a večera představí místní Najzar a zejména potom trojice populárních skupin ve složení Monkey Business, Support Lesbiens a Mňága a žďorp.

Vedle hlavní scény bude připravena rovněž hip-hopová chill-out stage, na které vystoupí formace Sektor III a DJ Lowa, rezident místního klubu Stoun.

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých lokálních předprodejích za 190 Kč, nebo na místě za 250 Kč.

Beskydy Sounds, Frýdek-Místek – nábřeží, 23. 6. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Supporti-Mnaga-a-Monkey-Business-na-Beskydy-Sounds~14~cerven~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.