muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalySummer of Love láká na Blanka & Jonese, Apparata a Marca V

16.6.2008 | Autor: Petr Bořuta | sekce: festivaloviny

Apparat

Apparat

foto: http://www.myspace.com/apparat

Přípravy na dvanáctý ročník festivalu Summer of Love jsou v plném proudu a již nyní bylo představeno několik headlinerů. Kromě dříve ohlášených Stereo MC's mezi nimi figurují Blank & Jones, DJ Marky nebo M.A.N.D.Y.

V pořadí dvanácté vydání letního elektronického festivalu nabídne poměrně silnou drum'n'bassovou stage. Take Control stage předloží Lynxe & MC Kema, Eda Rushe & MC Ryme Tyme, norsko-britskou dvojici Teebee & Calyx či současné ikony dnb Noisii. Techno stage představí Gregora Treshera, Renato Cohena, již poněkolikáté na Summer of Love vystupující Space DJz a také Felix Kröchera a Erica Snea ve společném tříhodinovém setu. Ve stanu Red Zone zahrají Rex The Dog a Moguai, na XMAG Robots stage Sonority, Ventolin, Click Joe a Machine Funck.

Na druhé hlavní stage United Music DJ se vystřídají Blank & Jones, Marco V, Josh Gabriel, Matthew Dekay a Menno de Jong. Podle jmen je víc než jasné, že se jedná o pódium, které nabídne trance a progressive, a to v podání top DJů světa. Na hlavní stage pak vystoupí DJ Marky & MC Stamina, zatím bez jasného zacílení se v programu objevují zástupci berlínského zvuku Apparat a M.A.N.D.Y.

Vstupenky na Summer of Love seženete prostřednictvím sítě Ticketpro za 825 Kč bez poplatků.

Summer Of Love, Pardubice – Dostihové závodiště, 16. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Summer-of-Love-laka-na-Blanka-Jonese-Apparata-a-Marca-V~16~cerven~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.