muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySummer Aquaparty na Vostrově se Sunshine, Khoibou i Priessnitz

18.8.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: festivaloviny

Summer Aquaparty 06

Summer Aquaparty 06

Druhý ročník Summer Aquaparty na Vostrově u Mnichova Hradiště letos přinese velmi pestrou a příjemnou podívanou. Poslední srpnová sobota (26/8) tu totiž bude patřit kapelám Sunshine, Priessnitz, Skyline, Nierika, Khoiba, Bow Wave, Landmine Spring, kNot photogenic a Roe-Deer.

Prázdniny se nám přehouply a doba dovolených a prázdnin se pomalu krátí. Taky se vám zdá, že jste si to léto mohli užít trochu víc? Tak sakra přestaňte sedět doma a zkuste s tím něco dělat! Předposlední prázdninový víkend k tomu přímo nabádá. Pokud by vás tedy popadlo nutkání udělat si malý výlet (což by tedy podle mého rozhodně mělo), vězte, že začátek letošní Summer Aqua Party je v open-air areálu Vostrov u Mnichova Hradiště naplánován na patnáctou hodinu a lístek seženete na místě za 290,- Kč.

Summer Aquaparty, Vostrov u Mnichova Hradiště, 26. srpen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Summer-aquaparty-na-Vostrove-letos-treba-se-Sunshine-Khoibou-nebo-Priessnitz~18~srpen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.