muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySummer Of Love hlásí prvního headlinera: Stereo MC's

24.3.2008 | Autor: Petr Bořuta | sekce: festivaloviny

Stereo MCs

Stereo MCs

Jedním z hlavních headlinerů letošního ročníku Summer Of Love, který se na pardubickém Hipodromu odehraje 16. srpna, budou Stereo MC's.

Stereo MC's se proslavili na počátku 90. let svými alby Supernatural a Connected, poté se kapela na šest let odmlčela, aby po několika remixech vydala dobře přijaté album Deep Down And Dirty (2001). Čeští fanoušci si živelnosti britské formace naposledy užili v minulém roce, i když jen částečně - do Prahy přijel s DJ setem frontman Rob Birch. Na festivalu Summer Of Love představí kompletní Stereo MC's nové album, které bude vydáno v květnu.

V průběhu dubna odhalí organizátoři Summer Of Love podobu letošní grafiky a přesně na 1. květen je určeno zveřejnění line-upu. Třeba z MySpace Michaela Buriana se však již nyní dá vyčíst, že i on navštíví letní elektronický festival.

Vstupenky na Summer Of Love 2008 jsou v prodeji v síti Ticketpro. Pro nejrychlejší zájemce je stále v nabídce několik posledních vstupenek z limitované edice za cenu 599 Kč.

Summer Of Love, Pardubice – Dostihové závodiště, 16. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Summer-Of-Love-hlasi-prvniho-headlinera-Stereo-MCs~24~brezen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.