muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySummer Aquaparty nabídne Tata bojs, Sunshine i Ohm Square (+ soutěž)

11.8.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Summer Aquaparty 2008

Summer Aquaparty 2008

Agentury D Smacku U, Nora Production a 4 All Production připravily společně s open air areálem Vostov, nacházejícím se v Hněvousicích u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku, čtvrtý ročník festivalu Summer Aquaparty.

Uskuteční se v sobotu 23. srpna, kdy se na pódiu na Vostrově vystřídají kapely Tata Bojs, Sunshine, Bow Wave, Landmine Spring, 100°C, Please the Trees, Ohm Square, The Prostitutes, Southpaw, Bratři Orffové a také uskupení The Fakes DJs.


„Ačkoliv se původně jednalo o „rodinný podnik“, první tři ročníky si mezi účastníky získali značnou popularitu pro nekonvenčí přístup vystupujících a idylické prostředí areálu Vostrov,“ vzkazují pořadatelé a dodávají: „Být viděn na Summer Aqua Party na Vostrově je stejně důležité, jako být tam slyšen, proto není vzácností potkat některé z vystupujících na místním baru nebo u ohniště.“

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích za 280 Kč.

Summer Aquaparty, Hněvousice - Vostrov, 23. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Summer-Aquaparty-nabidne-Tata-bojs-Sunshine-i-Ohm-Square-soutezte-o-volne-vstupy~11~srpen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.