muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyStrokes, National, Kate Nash a James Blake potvrzeni pro polský Open’er

15.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Strokes

The Strokes

Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program, kterým Open’er oslaví své desáté výročí a zároveň v řadě už druhé vítězství v anketě The European Festival Awards za nejlepší festival na našem kontinentu, vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.

Mezi hlavní hvězdy festivalu se zařazuje jedna z nejpopulárnějších kytarovek poslední dekády, americká kapela The Strokes, která navíc minulý měsíc po pěti letech vydala nové album Angles.

Program se rozšířil rovněž o indie-rockery The National, popovou zpěvačku Kate Nash, polovinu hip-hopových Outkast Big Boie, kanadské electro-funkové duo Chromeo, ale i electro-kytarové kapely These New Puritans, Two Door Cinema Club a Crystal Fighters, opěvované producentské mladíky Jamese Blakea a Deadmau5e nebo elektronickou dvojici Simian Mobile Disco.


Už dříve přitom byla oznámena jména Coldplay, Pulp, M.I.A., Foals, Caribou, Hurts, The Wombats, Paolo Nutini nebo Youssou N’Dour.

Z programu ovšem vypadl projekt The Streets, který vystoupení zrušil z rodinných důvodů a do Polska přijede už o dva týdny dříve na Orange Warsaw Festival.

Vstupenky na Open‘er stojí 370 Złotých bez kempingu, resp. 410 Złotých s kempingem. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Heineken Open'er, Gdynia (PL) – letiště Babie Doły, 30. 6. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Strokes-National-Kate-Nash-a-James-Blake-potvrzeni-pro-polsky-Opener~15~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.