muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySting, Karel Gott a Elán na Benátské noci?

20.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Sting

Sting

foto: Fabrizio Ferri/Universal

Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes, podle kterého by hlavní hvězdou měl být britský zpěvák Sting.

Ten přitom za měsíc vystoupí také na samostatném koncertu v pražském Kongresovém centru. „V Praze jde o koncert pro nějaké dva tisíce lidí, tady to bude přeci jenom něco jiného,“ cituje MF Dnes pořadatele festivalu Pavla Mikeze.

V jednání je podle článku i účast Karla Gotta, který by se měl rozhodnout do konce ledna. Pořadatelé by jeho vystoupením chtěli festival zakončit, oproti tomu na úvodní večer prý plánují koncert slovenské skupiny Elán.

O všech zmíněných však prozatím web festivalu mlčí. V seznamu potvrzených účinkujících na oficiálních stránkách se prozatím nachází namátkou Arakain, Dan Nekonečný, Doga, Chinaski, Kreyson, Mig 21, Mňága a žďorp, Support Lesbiens, Škwor, Turbo, Vltava, Vypsaná fixa nebo slovenské kapely Horkýže slíže, No Name a Polemic.

Festival se uskuteční jako tradičně na Malé Skále na Liberecku v termínu od 27. do 29. července, přičemž neoficiálně by měl být zahájen už o den dříve.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal.

Benátská noc, Malá Skála, 26. – 29. 7. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sting-Karel-Gott-a-Elan-na-Benatske-noci~20~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.