přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyStatus Quo za kilo a Kabát za pade? Ano, na Havířovských slavnostech...

26.8.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Status Quo

Status Quo

Havířovské slavnosti letos vypustily z názvu slovo "hornické", ale nadále pokračují ve svém zavedeném, pro leckoho kuriózním dramaturgickém konceptu. Od pátku 9. do neděle 11. září nabídnou v areálu Městské sportovní haly rocková i estrádní vystoupení více i méně známých účinkujících.

Tahouny úvodního dne budou britští veteráni Status Quo, jenž letos slaví padesát let své existence. Kromě nich zahrají i domácí Tři sestry, Wohnout a Tomáš Klus, to vše za lidových 100 Kč.

Hlavní program vypukne o den později, kdy vedle sebe vystoupí na jedné straně kapely Kabát, Desmod a finalistka SuperStar Gabriela Gunčíková, na druhé Petr Kotvald se Stanislavem Hložkem nebo Daniel Nekonečný. Program doplní klaun, dechovka Azeťanka s mažoretkami Kala, slovenský folklórní soubor Jánošík či ohňostrojové obrazy Freddieho Mercuryho a Queen.

Vstupné na sobotu bude činit 50 Kč, stejně jako na závěrečný den. Ten bude patřit převážně místním kapelám, které doplní třeba Toxique nebo Mandrage.

Havířovské slavnosti, Havířov - areál Městské SH, 9. - 11. 9. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Status-Quo-za-kilo-a-Kabat-za-pade-Ano-na-Havirovskych-slavnostech~26~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 1

Marek  Status Quo

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.