muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyStatus Quo na slovenském Topfestu

25.1.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Status Quo

Status Quo

Slovenský festival Topfest, jehož sedmý ročník proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom, odkrývá po již avizovaných metalistech Megadeth druhého headlinera. Je jím půl téměř století působící sestava britských rockových veteránů Status Quo.

Sestava „tříakordové“ boogie skupiny se během let několikrát změnilo, ale jeden člen přetrval dodnes – frontman Francis Rossi, s nímž to jen o dva roky méně táhne Rick Parfitt. Doposud během své kariéry prodali po celém světě na 120 milionů nosičů a není se čemu divit, stačí vzpomenout na hity jako In The Army Now, Roll Over Lay Down, Don’t Waste My Time, Rockin’ All Over The World nebo Fun Fun Fun, ve kterém jim s vokály vypomohli Beach Boys.

Domácími headlinery budou punk-rockeři Inekafe, kteří zde odehrají jeden z pouhých tří letošních koncertů, a tradičně nebudou chybět ani čeští Kabát, kteří vystoupili na všech ročnících festivalu.

Dalšími potrvrzenými kapelami jsou maďarští punk-rockeři Aurora, slovenské kapely Desmod, Horkýže slíže, Bank of Joe, Mad Frequency, nebo třeba čeští Citron, Harlej, Škwor, The Fialky a Fast Food Orchestra.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal.

Topfest, Nové Mesto nad Váhom (SK) – Zelená Voda, 2. – 3. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Status-Quo-na-slovenskem-Topfestu~25~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.