muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySouthside a Hurricane hlási z Nemecka: Portishead, The National, Editors...

19.2.2013 | Autor: Filip Drábek | sekce: festivaloviny

 fotogalerie

38 Portishead, Bažant Pohoda 2011

foto: Filip Drábek

Po Sigur Rós, Rammstein, Arctic Monkeys, The Smashing Pumpkins alebo Queens Of The Stone Age, prekvapila nemecká dvojica festivalov Southside/Hurricane ďalšími silnými menami na svoj aktuálny ročník. Internetová stránka tak hlási, že do Nemecka toto leto zavíta aj bristolská legenda Portishead, americkí The National či britská gitarovka Editors.

Okrem nich už tak dosť eklektický line-up rozšíril raper Tyler The Creator, veteráni Modest Mouse, súrodenecká dvojica Tegan and Sara, shoegazeri Tame Impala, gitarovky The Vaccines, The Maccabees, Frightened Rabbit alebo pesničkár Frank Turner. Aktuálny line-up festivalu nájdete na stránke oboch festivalov.

Vstupenky na oba festivaly, či už severonemecký Hurricane, alebo juhonemecký Southside, momentálne stoja 149 eur a dajú sa zakúpiť na stránkach festivaloch, prípadne v sieti Eventim.

Hurricane, Scheessel (DE) – Eichenring, 21. - 23. 6. 13
Southside, Neuhausen ob Eck (DE) – letisko, 21. - 23. 6. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Southside-a-Hurricane-hlasi-z-Nemecka-Portishead-The-National-Editors~19~unor~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.