muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySoutěžte o volné vstupy na Podzimní Sázavafest

6.11.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Cobra Killer

Cobra Killer

Již o tomto víkendu se v pražském Abatonu uskuteční Pozimní Sázavafest - tradiční klubová mutace kácovského festivalu, letos ovšem poprvé ve dvoudenní podobě.

Oproti původnímu plánu na akci nedorazí americká kapela Coulter, která byla kvůli výtržnostem na koncertu v Británii vyhoštěna zpět do USA a musela tak zrušit své evropské turné, nicméně i tak se zdá, že bude v pátek a sobotu v Abatonu rušno.

Role headlinera se chopí berlínské dívčí duo Cobra Killer, prolínající hudbu 60. let s elektronikou a rockem. „Jsou to dvě holky a sampler. Prostě neuvěřitelné. Byla to jedna z nejinspirativnějších show, zbožňuju je,“ nechal se po jednom z koncertů slyšet Thurston Moore ze Sonic Youth, jimž Cobra Miller párkrát předskakovaly.

Mimo toho nebudou chybět ani zástupci české a slovenské scény – z kytarovek třeba Sunshine, Priessnitz, The Prostitutes nebo Lavagance, z elekroniky The Nihilists a Magnetik, z reggae a ska potom třeba Švihadlo, Prague Ska Conspiracy, Tleskač nebo Mr. Cocoman & Solid Vybez.

>> Soutěž o 10x 2 volné vstupy zde

Dvoudenní vstupenky jsou k mání v předprodejích za 330 kč (+ popl.), na místě budou k dostání za 400 Kč, příp. jednodenní za 300 Kč.

Podzimní Sázavafest, Praha - Abaton, 9. - 10. 11. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Soutezte-o-volne-vstupy-na-Podzimni-Sazavafest~06~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.