muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySoutěžte o volné vstupy na Open Air Musicfest Přeštěnice

3.7.2007 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

Open Air Musicfest Přeštěnice 07

Open Air Musicfest Přeštěnice 07

V jihočeské Přeštěnici se od 19. do 21. července uskuteční další ročník stejnojmenného Open Air Musicfestu. Na dvou scénách se zde během tří dnů vystřídá na pět desítek skupin z Čech, Slovenska a Německa.

>> Soutěž o 3x 2 volné vstupy zde

Hlavním headlinerem letošního sedmého ročníku jihočeského Open Air Musicfestu Přeštěnice, jež proběhne od 19. do 21. července ve stejnojmenném městě na Milevsku, bude německá punkrocková skupina Donots, která v současnosti připravuje své nové album.

Mezi dalšími potvrzenými interprety jsou i jejich krajané Green Frog Feet, reggae kapela Jarajam, slovenští Horkýže Slíže, či tuzemské skupiny Sto zvířat, Švihadlo, Mig 21, United Flavour, Jaksi taksi, Cocotte Minute, Post-It, UDG, Znouzectnost, Medvěd 009, Totální nasazení, nebo Ticho de pre Cupé Band.

Ještě v předvečer festivalu ale bude pro nedočkavce připravena warmp-up party, na které po 17. hodině zahrají kapely, které se úspěšně zúčastnily Expedice Přeštěnice, ale také -123 min. a Another Way.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream za 550 Kč, nebo potom na místě za 600 Kč.
Zajištěna bude autobusová doprava z Milevska.

Open Air Musicfest Přeštěnice, Přeštěnice, 19. – 21. 7. 07

Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Soutezte-o-volne-vstupy-na-Open-Air-Musicfest-Prestenice~03~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.