muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySoutěžte o volné vstupy na Benátskou noc

4.7.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Benátská noc 07

Benátská noc 07

Polokulatý patnáctý ročník má před sebou festival Benátská noc, který proběhne od 27. do 29. července na svém tradičním místě, na Malé Skále na Jablonecku.

>> Soutěž o 3x 2 volné vstupy zde

Jednou z hlavních hvězd letošního ročníku bude britská zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro, která přijede představit svou loňskou comebackovou desku Back To The Drive.
Chybět nebudou ani nizozemští The Gatering, kteří se na festivalu zastaví v rámci svého posledního turné se stávající zpěvačkou, australští Black Majestry, německá kapela Edguy, nebo finští The 69 Eyes.

Nejsilnější zastoupení bude ale pochopitelně mít domácí a slovenská scéna. Českým headlinerem bude skupina Kabát, dále vystoupí Tři Sestry, Pražský výběr II, Wohnout, Čechomor, Meky Žbirka, Tublatanka, Anna K., Divokej Bill, Michal Hrůza, Kryštof, Kreyson, Peter Nagy, Janek Ledecký, Gulo Čar, Bára Zemanová, Lavagance, IMT Smile, Cliché, nebo Peha.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji sítě Ticketstream 750 Kč. Na místě bude cena činit 850 Kč.

Benátská noc, Malá Skála, 27. – 29. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Soutezte-o-volne-vstupy-na-Benatskou-noc~04~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.