muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySoutěžte o dvacet volňásků na Jarní Sázavafest

6.3.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Jarní Sázavafest 2007

Jarní Sázavafest 2007

Poslední březnový večer bude v pražském Abatonu zasvěcen jarní klubové mutaci festivalu Sázavafest. Na dvou živých scénách se v rámci akce představí řada dobře známých klubových uskupení i několik vycházejících objevů.

Zahraničními hosty festivalu budou rakouští Fortunas Favourites – kytarová pětice, která u nás již odehrála několik společných koncertů s Roe-Deer, Southpaw, nebo třeba Clou. Více se o nich můžete dočíst třeba v našem loňském rozhovoru pořízeným krátce před vydáním debutového alba Fingerprints, případně si můžete stáhnout singly Born By The Sun a The Frequency.

Pochopitelně nebudou chybět ani stálice domácí kytarové scény, ať už zmiňovaní Roe-Deer a Southpaw, nebo třeba Post-It, The Prostitutes, The Slots, Living Room, či skáčková klasika v podání skupin Švihadlo, Sto Zvířat a slovenských Polemic.
Vycházející objevy dále zastoupí našlápnutá instrumentálka Sunflower Caravan, nadžánroví Prague Ska Conspiracy, elektroničtí Love Gangsters a nový projekt někdejšího frontmana reggae kapely Vokokos Mr. Cocoman & Solid Vybez.


Soutěž:

Vstupenky jsou k mání v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Tickeportal za cenu 280 Kč, případně na místě za 350 Kč.
Vypravit se ale můžete i zadarmo – Muzikus.cz má pro dvacet z vás volné vstupy, které můžete vyhrát v naší soutěži.
Losovat budeme denně od 9. do 28. března, a to vždy ze všech došlých odpovědí. Platí tedy pravidlo, že čím dříve nám na soutěžní otázku odpovíte, tím více šancí na výhru budete mít. První z vylosovaných navíc mimo volného vstupu dostane také tričko a CD skupiny Fortunas Favourites.
Soutěžní otázku naleznete zde.


Line-up:

Up stage:
16.00 Dub-In-Da-Trip
17.10 Mr. Cocoman & Solid Vybez
18.30 Post-It
20.00 Sto zvířat
21.30 Southpaw
23.00 Polemic
00.30 Švihadlo
01.50 Prague Ska Conspiracy

Down stage:
16.40 The Slots
18.00 Sunflower Caravan
19.20 The Prostitutes
20.50 Living Room
22.10 Panama
23.30 Fortunas Favourites (AUT)
01.00 Roe-Deer
02.20 Love Gansters


Jarní Sázavafest, Praha – Abaton, 31. 3. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Soutezte-o-dvacet-volnasku-na-Jarni-Sazavafest~06~brezen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.