muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySoutěž Udělej si svůj festival má své výsledky

16.5.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Rock for People

Rock for People

Soutěž nazvaná Udělej si svůj festival, kterou uspořádali organizátoři festivalu Rock for People, již zná konečné výsledky a s nimi i názvy kapel, které vystoupí na letošním ročníku festivalu.

Do soutěže se prostřednictvím internetových stránek festivalu mohly přihlásit začínající kapely, které by se rády prezentovaly před širším publikem. Z SMS hlasování pak měla vzejít šestice vítězů. Ta se ovšem vzhledem k technickým potížím v poslední den hlasování rozrostla na sedmici vyvolených, jíž tvoří skupiny Kudy Kam, Pankix, Mauritius, Soul Invention, Řetězová reakce, Sly Rabbits a Weka.

Letošní ročník festivalu Rock for People se uskuteční od 4. do 6. července na tradičním místě v Českém Brodě nedaleko Prahy a v roli headlinerů přivítá Francouze Manu Chaa, skupiny Fun Lovin‘ Criminals, The Frames, britské trip-hopové duo Mattafix, či zámořské punkrockové formace Agnostic Front a Madball.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Soutez-Udelej-si-svuj-festival-ma-sve-vysledky~16~kveten~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.