muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySonisphere přiveze Iron Maiden, Korn, Mastodon a Cavalera Conspiracy

8.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Iron Maiden

Iron Maiden

foto: EMI

Heavy-metaloví veteráni Iron Maiden, nu-metalisté Korn, progressive-metaloví Mastodon a projekt Cavalera Conspiracy – to by měly být první čtyři kapely, které zahrají na druhém ročníku české verze putovního festivalu Sonisphere. Třebaže to pořadatelé žádnými vlastními kanály prozatím neoznámili, informaci přináší portál iDnes.cz.

Tak jako loni se má český Sonisphere uskutečnit opět pouze v jednodenní formě, a to 11. června. Místo zůstává nezměněno – letiště ve středočeských Milovicích.

Předprodej vstupenek by podle indormací iDnes měla být zahájena už zítra, přičemž ve srovnání s loňskem dojde k výraznému snížení zaváděcí předprodejní ceny. Prvních deset dnů by se lístky měly prodávat za 950 Kč.

Sonisphere, Milovice – letiště, 11. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sonisphere-priveze-Iron-Maiden-Korn-Mastodon-a-Cavalera-Conspiracy~08~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.