muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySlunce na Semtex Culture zatím nejisté, sníh je ale jistý

6.8.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Semtex Culture 2007

Semtex Culture 2007

Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.

Hlavní část programu se bude odehrávat v sobotu 8. září, ale už o den dříve bude v areálu festivalu připravena taneční warm-up party s volným vstupem, kde se na třech scénách představí DJane Lucca, dále Martin Gredner, Tvyks, Brian a řada dalších.

Jak jsme již před časem informovali, headlinery sobotního programu budou britští Asian Dub Foundation a Ralph Myerz and The Jack Herren Band z Norska.
Ty na hlavní scéně doplní Tata Bojs, Dan Bárta & Illustratosphere, elektronické live projekty Skyline, Le Pneumatiq a Love Gangsters, nebo kytarovky The Slots a Lavagance.

Zkrátka nepřijdou ani příznivci hip-hopu, pro než bude připravena Erektus stage se slovenskými Kontrafakt, skupinou Moja Reč, společným setem MCho Nironica a DJe Wiche, či Tafroba za doprovodu DJe Maztaha, ale také krytý stan.
Oproti předchozímu ročníku přibude nová Metro Electra stage, na které vystoupí německý DJ Oliver Koletzki, francouzský Da Fresh v battle se svým krajanem Davidem Asko, Maxime, nebo Orbith. Taneční hudba bude znít i ve stanu Red Zone, kde zahraje Vectif, Chris Sadler, Tripmain a také trio Monika Načeva, Michal Pavlíček a DJ Five.

Silnou stánkou Semtex Culture je tradičně tradičně také jeho doprovodný program. Letos budou připraveny graffiti exhibice, vodního fotbal, plážový volejbal, aerotrim, letní kino s projekcí filmů jako Lhář lhář nebo Man on the Moon i divadelními představeními, ale také snowboardová soutěž Jibbing Contest na sněhu.

Místem konání festivalu bude i letos Mariánské údolí na východním okraji města, dojde však k menší změně v rozmístění areálu: „Areál dozná oproti loňksku lehkou změnu v podobě posunutí o cca 300 m hlouběji do údolí, kvůli zvýšenému hluku z minulého roku, za který dostal festival pokutu,“ zdůvodňují své rozhodnutí pořadatelé akce.

Během srpna jsou vstupenky k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400 Kč (+ popl.), v září se předprodejní cena zvýší na 450 Kč (+ popl.) a na místě budou vstupenky stát 550 Kč.

Semtex Culture, Brno – Mariánské údolí, 8. 9. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Slunce-na-Semtex-Culture-zatim-nejiste-snih-je-ale-jisty~06~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.