muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySlovenský Topfest oslaví 10. narozeniny s Iron Mainden

17.1.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Iron Maiden

Iron Maiden

foto: EMI

Slovenský festival Topfest za svou historii vystřídal několik dramaturgických koncepcí, míst i názvů, suma sumárum ale bude letos slavit desáté výročí, a to ve velkém stylu. Headlinery totiž budou britští heavy-metalisté Iron Maiden.

Oproti předchozí ročníkům letos Topfest potrvá opět celé tři dny, od 27. do 29. června, přičemž Iron Maiden zahrají hned v úvodní večer. Místem konání zůstává letiště v Piešťanech.

Dalšími potvrzenými zahraničními hosty jsou španělští ska-punkeři Ska-P a srbský režisér a – v tomto případě tedy hlavně - muzikant Emir Kusturica.

Z domácích kapel zahrají Tublatanka, IMT Smile, Horkýže slíže a Arzén, z Česka dorazí Čechomor.

Permanentky jsou v předprodeji za 45 €, na místě budou stát 60 €. K dostání jsou i jednodenní vstupenky, které stojí na úvodní den s Iron Maiden 30 € v předprodeji nebo 40 € na místě, na další dva dny pak v předprodeji 25 € a na místě 30 €.

Topfest, Piešťany (SK) – Letisko, 27. – 29. 6. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Slovensky-Topfest-oslavi-10-narozeniny-s-Iron-Mainden~17~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.