muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySkindred, Molotov a Sak Noel na Sázavafestu

31.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Skindred

Své první hosty odtajňuje také Sázavafest, který se stejně jako v letošním roce uskuteční v Benešově. Dvanáctý ročník festivalu bude probíhat od 2. do 5. srpna.

Prvními potvrzenými kapelami ze zahraničí jsou jednak u nás poměrně často vystupující formace Skindred z Británie, která kříží prvky reggae, punku, metalu a elektroniky, druhak mexická skupina Molotov, jež mísí latino, ska a rock.

Novinkou letošního ročníku bude taneční hala Dance Mania, která by měla pojmout na pět tisíc lidí. Z vystupujících je v tuto chvíli potvrzen katalánský DJ Sak Noel.

Sázavafest dále odhalil chystané zajímavosti z domácí scény. Rovných 100 písní by zde měla odehrát kapela Sto zvířat, a to ve třech blocích pojmenovaných jako Oldies, Janies a Čerstvees, přičemž přídavkem má být ještě samostatný akustický koncert. Kapela Mňága a žďorp zde pak má spolu s několika hosty oslavit své pětadvacáté výročí. Dalším oslavencem bude spisovatel Michal Viewegh, který při svých padesátinách nabídne „megashow plnou nejen autorského čtení“.

Aktuální cena vstupenek činí 900 Kč, předprodej zajišťuje síť Ticketstream.

Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 2. – 5. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Skindred-Molotov-a-Sak-Noel-na-Sazavafestu~31~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.