muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySilný Budějovický majáles: Jazzsteppa, A Whisper in the Noise, Princess Chelsea i The Feud

2.5.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Jazzsteppa

Ani jihočeská metropole není ochuzena o svůj tradiční majáles. Hlavní hudební program bude probíhat v pátek a sobotu na Sokolském ostrově, kde vyrostou dvě scény. S dalším programem se však můžete setkávat už od pondělka na nejrůznějších místech v celých Českých Budějovicích.

Budějovický majáles se svou dramaturgií oproti většině ostatních majálesů vymyká a představuje především alternativní kulturu, a to nejen tu domácí. V programu, na který je navíc vstup zdarma, se dá objevit i nejedno zajímavé zahraniční jméno.

Namátkou se zde představí třeba britské dubstepové duo Jazzsteppa, američtí post-rockeři A Whisper in the Noise, francouzské math-rockové duo Ed Wood jr, novozélandská indie-popová písničkářka Princess Chelsea, britští indie-rockeři The Feud, americký reggae zpěvák Rocky Leon, balkánská dechovka Million Dollar Mercedes Band ze Španělska či electro-popoví Luise Pop a kytaroví Giantree ze sousedního Rakouska.

Z domácích kapel a projektů jsou potvrzeni například Tata Bojs, WWW, Midi Lidi, Madfinger, Bonus, Zrní, Kittchen, Esazlesa nebo My Dead Cat, ze slovenských Puding pani Elvisovej a The Uniques.

Budějovický majáles, České Budějovice – Sokolský ostrov, 4. – 5. 5. 12


Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Silny-Budejovicky-majales-Jazzsteppa-A-Whisper-in-the-Noise-Princess-Chelsea-i-The-Feud~02~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.