muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySilná Frequence: Cure, Killers, Black Keys, Bloc Party, Noel Gallagher i Wilco

17.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Frequency 2010

Frequency 2010

foto: Láďa Řehounek

Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského
Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen. Novinkou je i rozšíření festivalu na celé čtyři dny. Vše by totiž mělo vypuknout už na rakouský státní svátek ve středu 15. srpna, tedy v předvečer původně avizovaného startu, wamp-upovými koncerty.

Mezi headlinery se zařadila legendární britská kapela The Cure a zástup v posledních letech silně oblíbených kapel více či méně spjatých s kytarovou scénou. Přijedou The Killers, Bloc Party, duch oasis v podobě Noel Gallagher’s High Flying Birds, ale také čím dál sledovanější duo The Black Keys.

Dále jsou na programu klasici alt-county Wilco, dream-popoví The XX, nu-metalisté Korn, punk-rockeři Yellowcard, písničkář Milow či ostrovní kapely The Subways, Enter Shikari, Glasvegas a The Cribs.

Nové účinkující hlásí rovněž Nightpark, ve kterém každoročně probíhají noční taneční afterparty. Mimo dříve oznámených Magnetic Man, Modestep, Foreign Beggars či Johna B se zde představí také namátkou Modeselektor, Erol Alkan a mnoho dalších.

Vstupenky včetně poplatků stojí € 134,50 a je možné je zakoupit skrze musicticket.at.

FM4 Frequency Festival (AT), St. Pölten – VAZ, 15. - 18. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Silna-Frequence-Cure-Killers-Black-Keys-Bloc-Party-Noel-Gallagher-i-Wilco~17~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.