muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySilesiJAH All Stars a Sonicates prvními vítězi Sázavafest Battle, dalšího si určí fanoušci

7.5.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: festivaloviny

Sázavafest Battle 2011

Sázavafest Battle 2011

Dancehallová formace SilesiJAH All Stars z Karviné a mladé indie-rockové duo Sonicates ze slovenského Bardejova se stávají prvními vítězi letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu.

Porota vybrala také osmero kapel, o jejichž dalším osudu v soutěži rozhodnou fanoušci. Ti totiž budou mít možnost svým hlasováním zvolit třetího vítěze, který se stejně jako SilesiJAH All Stars a Sonicates dočká pozvání na festival. Ve hře jsou Budulínek, Eyesore., Hrana, J, K2, Omega Styl, Palindromes a Vanda. Hlasování bude spuštěno ve středu 11. května na portálu Muzikus.cz a potrvá do 6. června.

Blíže vám jednotlivé kapely představíme během příštího týdne.

Připomeňme, že letošní Sázavafest bude probíhat od 4. do 7. sprna v Benešově a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés nebo Mad Heads XL.


Porota zasedla ve složení: Ladislav Řehounek (Muzikus.cz), Pavel Kloupar (Sázavafest), Viktor Žák (Sázavafest), Honza Vedral (MF Dnes), Ondřej Leinert (Deník), Jirka Hradecký (Houser).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/SilesiJAH-All-Stars-a-Sonicates-prvnimi-vitezy-Sazavafest-Battle-dalsiho-si-urci-fanousci~07~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 2

roman  l
roman  soutěž

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.