muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySérii festivalů Rock for People zakončí Natruc Kolín a Řev Řevnice

13.8.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Wohnout

Wohnout

foto: z videoklipu Kapela na šňůře

Královéhradecký festival Rock for People v průběhu léta tradičně doplňuje několik menších hudebních akcí, z nichž v letošním kalendáři zbývají poslední dvě. Příští týden vypukne na Kmochově ostrově v Kolíně festival Natruc a o týden později se v lesním divadle v Řevnicích u Prahy uskuteční Řev Řevnice.

Na obou akcích se v roli hlavních tahounů představí kapely Wohnout, Sunshine, Skyline, Divokej Bill, Southpaw, Plexis nebo Status Praesents.
Ty v Kolíně, kde se bude hrát na dvou scénách, doplní ještě namátkou zpěvačka Jana Lota, kapela Medvěd 009 nebo Maradona Jazz - latino-ska-punkový projekt Petra Hoška z Plexis.
V Řevnicích soupisku naopak doplní mladé kapely Hentai Corporation a Mother’s Angels.

Vstupenky na festivaly stojí shodně 295 Kč (+ popl.) v předprodejní síti Ticketstream nebo 350 Kč na místě. Slevu mohou získat návštěvníci královéhradeckého Rock for People, pokud na ruce stále mají identifikační festivalový náramek. V tom případě na místě zaplatí 295 Kč a sejde-li se skupina pěti lidí, pak každý získá ještě zdarma pivo.

Natruc Kolín, Kolin – Kmochův ostrov, 22. 8. 09
Řev Řevnice, Řevnice – lesní divadlo, 29. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Serii-festivalu-Rock-for-People-zakonci-Natruc-Kolin-a-Rev-Revnice~13~srpen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.