muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySemtex Culture letos se Skye a Kosheen

12.6.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Skye

Skye

Divácky oblíbený i úspěšný festival Semtex Culture letos spojil své dvě části v jednu a tento rok bude poprvé dvoudenní. Konat se tedy bude 8. a 9. září v brněnském Mariánském Údolí.

Veškeré koncerty se budou konat na dvou pódiích. Kromě koncertních vystoupení program obohatí divadelní představení, exhibice na kolech, či možnost vyzkoušet vlasové a tattoo studio.

Hlavní ale bude hudba a již teď jsou známa jména některých účinkujících. V pátek vystoupí Iva Frühlingová, Skyline, Mig 21, Monkey Business nebo Skye, bývalá zpěvačka kapely Morcheeba, která na festivalu se svou novou zpěvačkou vystoupila loni. V ten samý den se dostane i na spoustu hip hopových jmen jako Tafrob, Pio Squad či Vec.

Sobotní hudební náplň bude stejně elektrizující jako ta páteční. Vystoupí 100°C, Nierika, Southspaw, Khoiba, Ohm Square, Ecstasy of St. Theresa, Support Lesbiens a celý večer stylově ukončí mistři svého žánru – britští Kosheen. Dostane se i na rap, který obstarají Indy & Wich, PSH či Rytmus.

Semtex Culture, Brno – Mariánské údolí, 8. – 9. září 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Semtex-Culture-letos-se-Skye-a-Kosheen~12~cerven~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.