muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySemifinalisté RGM Live Space se představí na Sázavafestu a Trnkobraní

15.7.2009 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

RGM Live Space

RGM Live Space

Sítem diváckého hlasování a poroty prošly dvě poslední kapely, které si zahrají v podzimním semifinále soutěže kapel RGM Live Space. Vítězem diváckého hlasování posledního kola se stali zlínští The Crossroads a favoritem poroty pak kytarové kvarteto LUS3.

Podzimní semifinálové boje odstartují na scéně pražského Paláce Akopolis koncertem vítězů porotců ve středu 16. září, na kterém vystoupí skupiny Jananas, Sixin, Afrodisiak, The Roads a LUS3. Koncert vítězů diváků potom bude 30. září a hrát budou Doowhenblade, No Heroes, The Pure, Zima a The Crossroads. Postupující z jednotlivých kol se utkají ve finále, které je naplánováno na 22. října.

Jak bylo organizátorem soutěže přislíbeno, budou mít semifinalisté příležitosti představit se publiku v průběhu letošního léta na vybraných letních festivalech. Sázavafest přivítá kapely Jananas, Zima, No Heroes, Afrodisiak a The Roads, Trnkobraní pak The Pure, Dowhenblade, Zima, Jananas, The Roads a No Heroes.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Semifinaliste-RGM-Live-Space-se-predstavi-na-Sazavafestu-a-Trnkobrani~15~cervenec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.