muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySedmý Sázavafest s pětidenním programem

31.7.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

O2 Sázavafest 2007

O2 Sázavafest 2007

Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Areál na březích řeky Sázavy je připraven na příval návštěvníků. Minulý ročník navštívilo přes deset tisíc lidí i za deštivého počasí. Rekord drží ročník předminulý, kdy festival přivítal 12 000 posluchačů dobré hudby.

Hlavní část programu poběží od čtvrtka, kdy bude připraveno pět živých scén včetně volně přístupné stage na nádvoří místního zámku a dva taneční stany. Na jednotlivých pódiích se vystřídá okolo dvou set účinkujících z domova i ze světa.

Hvězdou čtvrtečního večera bude britská zpěvačka Skye, známá také jako bývalá frontmanka formace Morcheeba. V pátek na hlavní scéně vystoupí trio Kosheen, taktéž ze Spojeného království, a sobota bude vyhrazena v hlavní čas trojlístku Dan Bárta & Illustratosphere, Monkey Business,

Skye na festivalu Pohoda 2006

Skye na festivalu Pohoda 2006

foto: Láďa Řehounek

J.A.R. a jejich nočnímu jamování.

Vedle hlavních hvězd na letošním Sázavafestu vystoupí rovněž Fernando Saunders, kanadská kapela Psycho Key, francouzští Electric Bazaar, maďarští Romano Drom, Pannonia Allstars Ska Orchestra, ze Slovenska přijede Meky Žbirka, Peha, Longital, Tina, vítězka tamní SuperStar Katka Koščová a barvy domácích budou zastupovat mimo jiné Anna K., Bára Zemanová, Blue Effect, Bow Wave, Iva Frühlingová, Ivan Hlas, Khoiba, The Nihilists, November 2nd, Precedens s Bárou Basikovou, Priessnitz, Skyline, Sunshine, Švihadlo, Wohnout, WWW a řada dalších.

Praktické informace pro návštěvníky:

Pro motoristy je k dispozici hlídané festivalové parkoviště. Kdo nejede do Kácova autem, může využít posílených vlakových spojů z Čerčan do Kácova ve všech hlavních dnech festivalu.
Pro návštěvníky se stany bude přichystán festivalový kemp za 120 Kč, kde budou přístupné sprchy, toalety a umývárny.

Vstupné na celý festival bude na místě za 900 Kč. Jednodenní vstupenka na čtvrtek nebo pátek bude k mání za 650 Kč, vstupenka na sobotu bude stát na místě 500 Kč.

O2 Sázavafest, Kácov – podzámčí, 2. – 5. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sedmy-Sazavafest-s-petidennim-programem~31~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.