muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest se stěhuje do Světlé nad Sázavou, vstupenky již v prodeji

9.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Sázavafest 2013, nové místo konání

foto: Sázavafest

Týnec nad Sázavou, Sázava, Kácov, Benešov... a teď Světlá nad Sázavou. Festival Sázavafest si při svém třináctém ročníku vyzkouší už pátou lokalitu. Podle organizátorů se tak vrátí „k řece a atmosféře, která festival vždy odlišovala“.

„V nadcházejícím ročníku přivítá návštěvníky festivalu jedinečné prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou, který je v centru městečka a zároveň v těsné blízkosti řeky,“ uvádí tisková zpráva festivalu, který v roce 2013 bude probíhat po první tři srpnové dny.

Sázavafest 2013, nové místo konání

foto: Sázavafest


„Atmosféra Sázavafestu je pro nás víc, než jeho velikost,“ vysvětluje pořadatel Pavel Kloupar a pokračuje: „Starosta města měl o festival zájem a nabídl nám genius loci, který splňuje i naše požadavky na logistiku a vrátí festivalu to, co se z něj trochu vytratilo - neopakovatelnou atmosféru.“

Vstupenky na festival jsou již k dostání prostřednictvím sítě Ticketportal, kde až do vyprodání omezené tisícikusové série stojí zaváděcích 390 Kč.

Sázavafest, Světlá nad Sázavou - zámecký lesopark, 1. - 3. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-se-stehuje-do-Svetle-nad-Sazavou-vstupenky-jiz-v-prodeji~09~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.