muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest přivítá širokou škálu interpretů

7.7.2007 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: festivaloviny

Skye

Skye

foto: Láďa Řehounek

Že se festival Sázavafest stěhuje z Ostrova u Sázavy do Kácova, není žádná novinka. Spolu s místem konání se však trochu dál posouvá i dramaturgie festivalu, která směřuje ke stále pestřejšímu spektru interpretů.

Mimo headlinerů formátu Kosheen nebo Skye na březích Sázavy vystoupí například kanadská kapela Psycho Key, francouzští Electric Bazaar nebo maďarské skupiny Anima Sound System a Pannonia Allstars Ska Orchestra. Lákavým bonbónkem v rukou organizátorů festivalu se stane Fernando Saunders – zpěvák, baskytarista a bývalý člen kapely Lou Reeda.

K vidění budou, jak už je tradicí, také špičky české hudební scény. Za všechny jmenujme například J.A.R., Monkey Business, Dana Bártu a Illustratosphere, Tata Bojs, Kryštof, Wohnout, Vypsanou FiXu, Vladimíra Mišíka a Blue Effect, Support Lesbiens, Pražský Výběr, Mekyho Žbirku, Pehu, Xaviera Baumaxu nebo Penery Strýčka Homeboye. Nechybět nebudou samozřejmě ani vítězové Bitev o Sázavafest, kapely Lakeside X, Le Pneumatiq a Satisfucktion.

Jedna z hlavních hvězd festivalu, bývalá členka skupiny Morcheeba, zpěvačka Skye Edwards v exkluzivním rozhovoru uvádí následující: Přijedu s kapelou, s basistou, klávesistou a kytaristou. Budeme hrát věci z mého alba Mind How You Go, nějaké věci s období s Morcheebou a také pár coververzí, zejména Gorillaz. Ale to bude záležet na tom, kolik dostaneme času.". Máme se tedy rozhodně na co těšit.

O2 Sázavafest, Kácov – podzámčí, 2. – 5. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-privita-sirokou-skalu-interpretu~07~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.