muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest opět pluje proti proudu Sázavy – letos v Kácově

8.3.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Dan Bárta

Dan Bárta

foto: Sony BMG

Letní festival Sázavafest v letošním roce změní místo svého konání. Oproti předcházejícím ročníkům se jeho sedmý ročník uskuteční v městečku Kácov na Kutnohorsku.

„Začali jsme v roce 2001 v Týnci nad Sázavou, pak jsme se přesunuli do areálu Ostrov ve městě Sázava, který si návštěvníci oblíbili pro svou rozmanitost a krásu. Nechceme však zůstat na místě a pokračujeme v hledání dokonalé lokace, které by festivalové hosty nejen pojala bez pocitu stísněnosti, ale také těšila svou atmosférou, která je pro Sázavafest, mimo semknuté hudební dramaturgie, tak typická,“ komentuje pomyslnou říční plavbu Sázavafestu jeho pořadatel Pavel Kloupar.

Samotné město Kácov festival vítá. V rámci festivalu proběhne dobročinná sbírka na obnovu areálu místního zámku, který zde v posledních letech chátrá, a v jehož areálu se navíc bude nacházet i jedna volně přístupná scéna.
Oproti předchozím ročníkům bude praktičtější i dostupnost festivalu autem; město se totiž nachází zhruba pět minut od sjezdu z dálnice D1.

Z programu, který se pro letošní ročník Sázavafestu připravuje, Kloupar pro Muzikus prozradil například trojblok po sobě vystupivších projektů okolo Romana Holého či Dana Bárty, jmenovitě Monkey Business, J.A.R. a Illustratosphere.
Další vystupující včetně hvězdných zahraničních headlinerů budou zveřejněni v blízké době.

O2 Sázavafest, Kácov, 2. – 5. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-opet-pluje-proti-proudu-Sazavy-letos-v-Kacove~08~brezen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.