muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest odtajnil headlinera: přijede Moby

24.3.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Moby

Moby

foto: EMI

Hlavní hvězdou devátého ročníku festivalu Sázavafest, který bude probíhat od 30. července do 2. srpna ve středočeském Kácově, bude americký elektronický producent a zpěvák Moby. V rámci turné ke své nové desce Wait for Me, jež by měla vyjít v průběhu června, zde vystoupí během druhého festivalového večera, v pátek 31. července.

Představí se také američtí The New York Ska-Jazz Ensemble, francouzský projekt Speed Caravan, který hraje afropopové coververze známých hitů od The Cure po Chemical Brothers, švýcarská retro-soulová kapela The Kitchenettes, nizozemští metalisté The Gathering, německá symphonic-metalová kapela Xandria či britští drum’n’bassoví DJové Grooverider a Fabio.

Kromě toho je potvrzeno vystoupení britských Freak Power, kteří zahrají rovněž ve společném jamu se skupinou Monkey Business, podobně jako také kapely J.A.R. a Illustratosphere.

Dále se představí také třeba Michal Horáček s inscenací Kudykam, ke které hudbu napsal Ondřej Brzobohatý, a další domácí interpreti: Chinaski, Support Lesbiens, Orion & James Cole, Sunshine, Wohnout, Marek Ztracený, Psí vojáci, Švihadlo, Sto zvířat, Ohm Square, Skyline, Mňága a Žďorp, The Prostitutes a řada dalších.

Vstupenky na Sázavafest jsou k dostání do konce měsíce za 590 Kč, poté se cena o 200 Kč zvýší.

Připomeňme, že během dubna budou v pražských klubech probíhat také dvě klubové akce, pořádané pod hlavičkou festivalu: 4. dubna se v Abatonu uskuteční Jarní Sázavafest s kapelami Polemic, Švihadlo či Jiřím Schmitzerem a 21. dubna v Lucerna Music Baru warm-up se Skyline, Peoples nebo The Slots.

O2 Sázavafest, Kácov – Malá strana, 30. 7. – 2. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-odtajnil-headlinera-prijede-Moby~24~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.