muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest nabídne elektroswing i české stálice

2.3.2014 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Lucie Bílá

Sázavafest, který se letos opět uskuteční v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, bude ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart & Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény. Ať už to bude koncert Lucie Bílé, kapel Chinaski nebo Monkey Business, či Dana Bárty a jeho Illustratosphere nebo sólisty Michala Hrůzy. Improvizující německá parta Fuck Art, Let's Dance! doplní sestavu spolu s kytarovkou The Beth Edges z Rakouska a nebudou chybět ani balkánské rytmy Mr. Žarka a M.A.D. BAND přiveze moskevské ska.

Sázavafest připravil také na první den program podle motta „zvířecí den“, kdy zahrají pouze kapely, které mají v názvu nějaké zvíře. Budou to například Škwor, Sto zvířat, Medvěd 009, PubAnimals, Kohout plaší smrt nebo Jelen.

Doprovodný program festivalu bude zahrnovat slam poetry a dětský koutek. Na Sázavafestu i letos bude Muzikus akustická stage, na níž vystoupí kapely, které zvítězí v každoroční soutěži pořádané na portálu muzikus.cz. Bližší informace se včas dozvíte. Kompletní seznam účinkujících naleznete na webu Sázavafestu.

Vstupenky v aktuální ceně 550 Kč (do 10. března, pak budou o stovku dražší) seženete v předprodejní síti Ticketportal. Držitelé ISIC karet mohou tradičně využít slev.

Sázavafest, Světlá nad Sázavou – zámecký park, 31. 7. – 2. 8. 14
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-nabidne-elektroswing-i-ceske-stalice~02~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.