muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest nabídne autorské čtení a vítěze Šance Muzikus Unplugged

29.7.2014 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Sázavafest 2014

Stejně jako na festivalech Rock For People a Přeštěnice bude i na Sázavafestu, konajícím se v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, samostatné pódium, na jehož dramaturgii se podílí Muzikus. Na Sázavafestu konkrétně půjde o Muzikus Unplugged Stage, kde vystoupí kapely, jež zvítězily v soutěži Šance Muzikus Unplugged 2014.

Na dramaturgii stage spolupracoval také Svaz autorů a interpretů, kromě hudby na ní zazní i autorské čtení a slam poetry. Hosty z řad literátů budou například Lukáš Pavlásek, který je autorem knih pro děti a spisovatelská hvězda Michal Viewegh. Kompletní program Muzikus Stage Unplugged naleznete na tomto odkaze.

Sázavafest bude letos ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart & Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény. Ať už to bude koncert Lucie Bílé, kapel Chinaski nebo Monkey Business či Dana Bárty a jeho Illustratosphere.

Sázavafest připravil na první den program podle motta „zvířecí den“, kdy zahrají pouze kapely, které mají v názvu nějaké zvíře. Budou to například Škwor, Sto zvířat, Medvěd 009, PubAnimals, Kohout plaší smrt nebo Jelen.

Vstupenky v aktuální ceně 850 Kč (do konce července) seženete v předprodejní síti Ticketportal. Více informací o slevách, VIP vstupenkách a výhodách pro cestující vlakem naleznete na webu festivalu.

Sázavafest, Světlá nad Sázavou – zámecký park, 31. 7. – 2. 8. 14

Muzikus Stage Unplugged Sázavafest QR kód

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-nabidne-autorske-cteni-a-viteze-Sance-Muzikus-Unplugged~29~cervenec~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.