muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest kvôli sponzorom ruší Kaiser Chiefs, neprídu ani Skindred

23.7.2012 | Autor: Filip Drábek | sekce: festivaloviny

Kaiser Chiefs, Frequency 2007

Kaiser Chiefs, Frequency 2007

foto: Filip Drábek

Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs. "Abychom s jistotou uspořádali letošní ročník Sázavafestu a nezadlužili další ročníky festivalu, rozhodli jsme se na poslední chvíli zrušit vystoupení rockové kapely Kaiser Chiefs," vysvetľuje na stránkach festivalu hlavný organizátor Pavel Kloupar.

Spolu s Kaiser Chiefs nedorazia ani Skinded, tí však zrušili účasť na festivale sami. Festival na poslednú chvíľu zháňa náhradu v podobe zahraničného interpreta a návštevníkom ponúkne i zľavu na nadchádzajúci ročník: "Poté, co lidé dorazí do areálu a za branou si za útržek lístku vymění pásku, mohou s tím zbytkem vstupenky přijít do infostánku, kde získají dvěstěkorunovou slevu na vstupenku Sázavafestu v roce 2013," vysvetľuje Kloupar v rozhovore pre portál iDnes.cz.

Festival sa uskutoční podľa plánov od 2. do 5. augusta, vystúpia na ňom aj Paul Oakenfold, Fun Lovin' Criminals, Molotov a množstvo českých a slovenských interpretov na čele s Tomášom Klusom, Mandrage, Anetou Langerovou, Vypsanou fiXou, Mňágou a ždorp, Sto zvířat, Katkou Knechtovou alebo Nightwork.

Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 2. – 5. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-kvli-sponzorom-rusi-Kaiser-Chiefs-nepridu-ani-Skindred~23~cervenec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.