muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest chystá dva jarní warm-upy v pražských klubech

11.3.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Jarní O2 Sázavafest 2009

Jarní O2 Sázavafest 2009

Multižánrový letní festival Sázavafest připravuje na příští měsíc dvě klubové akce. Karibské muzice a písničkářům bude zasvěcen Jarní Sázavafest, který proběhne 4. dubna v pražském prostoru Abaton, kytarovkám a elektronice pak zase Warm-up Sázavafestu, chystaný na 21. dubna do Lucerna Music Baru.

Návštěvníkům Jarního Sázavafestu zahraje slovenská ska jednička Polemic a plejáda domácích, mezi nimiž nebude chybět reggae stálice Švihadlo nebo kapely Fast Food Orchestra, Prague Ska Conspiracy či Green Smatrol. Nádech world music potom Abatonu dodají skupiny Ahmed má hlad a Neočekávaný dýchánek a folku písničkářští solitéři Jiří Schmitzer či Xindl X.

Festivalový warm-up v Lucerna Music Baru oproti tomu láká především na electro-popové Skyline. Ty na pódiu doplní vítězové slovenské mutace soutěže Coca-Cola Popstar Peoples, extravagantní Vladivojna La Chia & Banana, kytaroví The Slots a electro-popové formace Lakeside X a Panama.

Jednotlivé vstupenky na Jarní Sázavafest jsou k dostání v předprodejích za 280 Kč, dva lístky pak vyjdou na zvýhodněných 420 Kč; cena na místě bude činit 330 Kč. Lístky na warm-up stojí v předprodejích do konce března 140 Kč, v dubnu 190 Kč a na místě potom 220 Kč.

Jarní O2 Sázavafest, Praha – Abaton, 4. 4. 09
Warm-up O2 Sázavafestu, Praha – Lucerna Music Bar, 21. 4. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-chysta-dva-jarni-warmupy-v-prazskych-klubech~11~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.