muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySázavafest: Papa Roach, Boban Markovic, Dog Eat Dog i Alec Empire

4.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Papa Roach

Papa Roach

Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.

Prozatím nejznámějšími jmény jsou američtí nu-metalisté Papa Roach, uznávaná balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, německý elektronický producent Alec Empire a americká crossoverová kapela Dog Eat Dog. Představí se ale i ve Španělsku usídlená kosmopolitní reggae skupina Che Sudaka, maďarská kytarovka Nemjuci nebo polská world music kapela Dikanda.

Z domácí scény stojí za vyzdvihnutí zpěvačka Marta Kubišová, Věra Bílá s kapelou Gynovci nebo už na loňském ročníku osvědčený projekt Kudykam Michala Horáčka. Kapela Blue Effect pak na Sázavafestu bude hrát repertoár dnes už neaktivních Walk Choc Ice, kteří vystoupili na jeho prvním ročníku a v jejichž čele stál právě nynější zpěvák Blue Effectu Honza Křížek.

Dále vystoupí namátkou Dan Bárta, Support Lesbiens, Tata Bojs, Mig 21, Kryštof, Sto zvířat, Nightwork, Tonya Graves, Anna K., UDG, Wohnout, Kapitán Láska, Vladimír 518, PSH, Xindl X, Švihadlo, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Jiří Schmitzer nebo Tomáš Klus, ze Slovenska potom Peter Lipa, Polemic a Meky Žbirka.

Jmenované doplní vítězové soutěže Sázavafest Battle, jimiž se stali Goodfellas, Francis' Drake, Nás všech a FiHa. Více o včerejěím finálovém klání soutěže a kapelách samotných si můžete přečíst zde.

Aktuální cena vstupenek činí 750 Kč, předprodej zajišťují sítě Ticketpro a Ticketstream.

Sázavafest, Kácov, 5. – 7. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Sazavafest-Papa-Roach-Boban-Markovic-Dog-Eat-Dog-i-Alec-Empire~04~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.