muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyS Metallicou vystoupí na Aerodrome Alice in Chains a Children of Bodom

21.1.2014 | Autor: Jan Simandl | sekce: festivaloviny

Alice in Chains

Alice in Chains

Zatímco první ze dvou koncertů Aerodrome festivalu v Praze má program jasný už delší dobu, otazníky vznášející se nad slůvky Metallica & Special Guests se rozplynuly teprve dnes.

První oznámenou kapelou jsou legendy kytarové scény 90. let Alice in Chains. Úspěšný reunion s novým zpěvákem Williamem DuVallem a albem Black Gives Way to Blue z roku 2009 trvá dodnes, od loňského jara navíc korunovaný skvělou druhou deskou The Devil Put Dinosaurs Here.

Jako druhá se před Metallicou objeví čtveřice Children of Bodom, jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších finských metalových kapel. Muzikanti na dosavadních osmi studiových nahrávkách mísí klasickou severskou melodiku s blackovými a death-metalovými vlivy. Na Aerodrome to bude letos zřejmě nejtvrdší kapela.

Do třetice zahraje norská rocková formace Kvelertak, hrající hudbu označovanou jako black'n'roll - mix tradičních norských black-metalových témat a textů s punkem. Zatím poslední nahrávk Meir vyšla loni v březnu.

Vstupenky za 1490 Kč na běžné stání a 2490 Kč na stání u pódia jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Eventim, ve druhé zmíněné síti lze sehnat i výhodné kombinované vstupné na oba festivaly.

Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 17. 6. 14
Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 8. 7. 14
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/S-Metallicou-vystoupi-na-Aerodrome-Alice-in-Chains-a-Children-of-Bodom~21~leden~2014/

Komentáře

celkový počet: 2

LuCash  Ceny
Jan S.  Re: Ceny

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.