muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRozlučkové turné Scorpions příští týden zavítá do Ostravy a Bratislavy

25.5.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Scorpions

Scorpions

foto: Sony BMG

Rok po vystoupení na předvolebním mítingu ČSSD se do Ostravy vracejí němečtí rockoví veteráni Scorpions. Zahrají 3. června na fotbalovém stadionu Baníku na Bazalech a vzhledem k plánovanému ukončení své činnosti se zde možná zároveň rozloučí s tuzemskými fanoušky. Sami pořadatelé to ostatně považují za hotovou věc.

Před Scorpions vystoupí hned čtyři předkapely, což koncert de facto povyšuje na menší open air festival. Jmenovitě jde o skupiny Doga, Citron, Vypsaná fixa a Malignant Tumor. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal za 690 Kč.

O den později Scorpions zavítají ještě k sousedům na Slovensko, kde vystoupí v bratislavské Incheba Expo Areně. Lístky na tento koncert se se prodávají taktéž v Ticketportalu v cenových relacích od € 25.

Scorpions, Ostrava - Bazaly, 3. 6. 11
Scorpions, Bratislava (SK) - Incheba Expo Arena, 4. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rozluckove-turne-Scorpions-zavita-do-Ostravy-a-Bratislavy~25~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.