muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock for People proti Pohodě: Oba festivaly příští rok proběhnou ve shodném termínu

21.9.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Bažant Pohoda 2011

Bažant Pohoda 2011

foto: Filip Drábek

Domněnka, která byla vyslovena při zahájení předprodeje lístků na slovenskou Pohodu, se stává skutečností. Nyní, kdy termín příštího ročníku na Facebooku oficiálně potvrdil i český Rock for People, je jasné, že dva největší festivaly v bývalé federaci se příští rok uskuteční ve shodném datu.

Trenčínská Pohoda začne 5. července, královéhradecký Rock for People o den dřívě. Obě akce pak potrvají do 7. července. Jakkoliv to v reálu může znamenat intenzivnější boj o návštěvníky i jejich složitější rozhodování, zůstávají oba festivaly u svých zavedených termínových bodů. Rock for People se už několik let drží českých státních svátků připadajících na 5. a 6. července, Pohoda zase o týden předchází trenčínské pouti.

Oproti Rock for People má však Pohoda už nyní náskok v počtu prodaných vstupenek. Podle pořadatelů má své majitele téměř 6500 lístků, přičemž kapacita festivalu je stanovena na třicet tisíc návštěvníků. Rock for People prozatím předprodej nezahájil; jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

Rock for People, Hradec Králové – letiště, 4. – 7. 7. 12
Pohoda, Trenčín (SK) – letiště, 5. – 7. 7. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-for-People-proti-Pohode-Oba-festivaly-pristi-rok-probehnou-ve-shodnem-terminu~21~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 1

Dušan  neni co resit

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.